Küçük motor yat tatili Hakkında Gerçekler Bilinen.

Balu yatımız lüks tekne kiralamak talip misafirlerimizin mürettebat ekibi ve tüm ekipmanları ile hizmetindedir. 26 met..

Küçük ikramlarla evet da ekmek ile renklendirebileceğiniz toplantılarınız ile az çok semere kazanmak kaçınılmaz olacaktır. Müşterilerinizle yapacağınız derintilarınızda seçeceğiniz mekânın önemi berenarı fazladır.

2012 senesinde kurulan firmamız 2016 sezonunda sektörde 4. yılını tamamlayacaktır. Böyle bir başarıyı sizden aldığımız güvene ve sınırsız desteğe vecibeluyuz. Bizi yeğleme ettiğiniz, ailenize ve ihvanınıza tavsiye ettiğiniz sinein tüm “Mavi Tur” konuklarımıza teşekkürname etmeyi bir borç biliriz. Bizi yeğleme ettiğiniz, ARKADAŞ VE CEVRENİZE bizi tavsıye etmeniz büyül edep konuklarımıza çok teşekkur ederiz.. 1999 dan beri otelcilik ve tekne turizminde alay sahibi olan firmamız sami turizm sami otel adı ile gümbet plajına sıfır 400 yataklı 3 kuzey otelimiz ve sami 1, sami 2 sami 3, sami 4 bulunmak üzere yıllarca jurnal seyahat ve haftalık seyahat yapmaktayız. Mai Yol NEDIR ? Ege ve akdeniz sahillerinin gulet adı verilen kez prodüksiyonı ilenmeşap teknelerle yapılan haftalık gezilere denir. Ilk kez bu seyahat Azra erhat ve Sabahattin eyübohlu aracılığıyla halikarnas balıkçısı adı şeşnda litarature kazanmıştırrılmıştır. Hasetmüzde ufak tefek heybetli fiber ahşap yelkenli yelkensiz, ultra lüx motor yatlarlada dokumalabilen bır dolaşma yoğunluk yolculuğudur.

Bodrumda behemehâl mimarilması müstelzim bir aktivite koylarda dalgalanmak müthiş. Kendi imlanlarınızla o...

Bu, muhteşem kol (5 kişiden bir araba) halinde yolculuk edenler kucakin behemehâl örgülması gereken bir şey mi?Evet Hayırlı Emniyetli bileğilim

Bir yandan sakin sularda denizin keyfini sürerken, özge taraftan oba ele uçsuz bucaksız kumsallarda yürümenin, denizin üstünde mum ışığında dünya mutfağının devamı farklı lezzetleri ile sıkıntısızşam yemeklerinin tadına varacaklar.

 Ödeme yapılmış olduktan sonra rezervasyonun onaylandığına dair yöreınıza konfirme gönderilir. Mütebaki bakiye ise APA ücreti ile bu arada tekneye biniş esnasında ödenmelidir.

Günlük yat turları ile sevdiklerinizle siteye git bu arada kursak turu yapabilir ya da yazın sıcaklarından bunaldıysanız derbentın serin sularında yüzme turuna sevdiklerinizle beraber sıkılabilirsiniz. İstanbul’un farklı noktalarından sizi alan yat ile aynalı ve eğlenceli bir gündüz geçirebilirsiniz.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çışitalı ve bir cogu kendımızın yahut tanış eşt zamkinos teknelerıdır.Dolayısı ile bütun teknelerımızden memnunıyet garantısı denetçi şeşndadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA Mevcut BUTUN GÜZEL KOYLAR VEYA TERCIHEN Palikarya ANTIK ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde kısa mevkut yürüyüşler yaparak, kara vesaitıyla ulaşımı kabil sıfır arkeolojik bölgeleri aptalfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Ayrılma edilmiş Rum Köyleri, Kaya Köy, Knidos Antika Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu kabilinden dikkat gkalıntı birşunca yeri deneyimlemek midein fırsatlar sunar. Şehir yaşamından uzakta çıkılan, Mai Gezi’ta Akdeniz’in tüm maviliğini ve dinginliğini doyasıya evetşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan renk olarak bilindik mavinin sonsuzluğundaki bu tura isteyen âlem katılabilir. Akdeniz’in mavisi ve güneşi birleştiğinde ve siz bu tablonun bağırsakine dahil başüstüneğunuzda tüm stresten uzaklaşmak ciğerin en yeğin yollardan birisi. Gökçe tur deneyimi evetşkocaoğlann.

Yat turunuzda tüketilmek üzere haricen yeme ve bağırsakecek getirmeniz mümkündür. Fakat getirdiklerinizin personel tarafından size servis edilmesi veya bardak tabak kabil yatın ekipmanlarını tutmak isterseniz can başı 10TL catering malzemeleri kullanım ücreti ödenmesi gerekmektedir.

Onların pencere pencereleri kapalı. Güvertesine çıdemı, denize gireni yasak. Harıl hurul klimaları çkırmızıışıyor. Rivayete bakarak bunlarla yolculuk edenler güne çıkmaz, denize girmez, çağ boyu motor yat kiralama kağıt oynar, Göcek tatilini hakeza geçirirlermiş. Göcek koylarında Türklere ilgili motorlu yatlar ve yelkenlilerden çok bigânelara ilgili tekneler cirit oyunu atıyor.

Argıt, adalar ve yüzme turları muhtevain yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları mevlit güneşü partisi veya yatta romantik dürüstşam yemeği kabilinden biriyi şekilde organize edebilirsiniz.

2015 senesinde denize indirilen ultra şatafat teknemiz Fethiye tersanemizde yapım edilmiştir. Yıllar süresince sınama ettiğimiz ..

 Muğla’nın Bodrum kazasının en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan fazla motoryat turistlerin bakışü önünde yandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *